KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14623422
nr 1462 3422
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Blandteknik, Erik Harald Zetterström, "Djurmotiv". Signerad, daterad -76, yttermått inklusive ram: 23x28 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:07:35
Läs mer om Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma